piątek, 15 marca 2013

Manicure japoński


Manicure japoński jest to metoda, która wzmacnia nasze paznokcie nadając im jednoczesnie połysk różowej perły.  Dzięki wcieranej paście, uzupełnaimy naszą płytkę o skałdniki naturalne takie jak witaminy A ,E, keratynę, kolagen, wapń, pyłek pszczeli oraz krzemionkę morską. Głownym zadaniem pasty jest głęboko odżywić płytkę. Nałożoną paste zabezpiecza się wcierając w płytkę puder w celu zatrzymania skladników zawartych w paście. Dzięki temu paznokcie są zabezpieczone przed czynnikami zewnętrzynymi takimi jak woda czy detergenty.
Technika manicure japońskiego pobudza krązenie krwi w łożysku paznokcia, wspiera zdrowy wzrost płytki, zapobiega rozdwajaniu się i łamaniu paznokci.Zaleca sie powtórzenie zabiegu co 3 tygodnie w celu uzupłenienia odrostu w skałdniki odzywcze.
Aby kuracja przyniosła długotrwały efekt poleca się zrobić serię 3-4 zabiegów.

Przeciwwskazania:
- bardzo osłabione paznokcie
- choroby paznokci i nowotwory
- nie możemy wykonać zabiegu bezpośrednio po zdjęciu akrylu czy żelu - wcieranie w osłabioną płytkę byłoby bardzo bolesnePolecam!

1 komentarz:

  1. jak można malować paznokcie po manicurze japońskim... W moich oczach całkowicie Cie to dyskwalfikuje jako kompetentną kosmetyczkę...

    OdpowiedzUsuń