piątek, 14 marca 2014

Krostki na twarzy? Przeczytaj !Na policzkach masz bolesne krostki? To może być wina... Twojego telefonu komórkowego, bądź brudnych rąk czy też pocieli.

1. Telefon komórkowy- Trzymany w torbie czy też w kieszeni telefon jest pokryty warstwa bakterii.  Przykładając go do policzka podczas rozmowy, bakterie lądują na Twojej skórze i wywołują stany zapalne.

RADA: przecieraj komórkę chusteczką do dezynfekcji, bądź nie dotykaj telefonem do skóry twarzy podczas rozmowy


2. Brudne ręce- Nie chce osądzać Was o nie mycie rąk, ale chodzi o to, że na rękach znajduje sie pełno bakterii, wystarczy, że po umyciu rąk dotkniemy komórki, stołu, klawiatury komputera, czy też kierownicy w samochodzie i już mamy BRUDNE RĘCE.   Podczas dnia kiedy się nudzimy, podpieramy głowę, kładąc dłoń na policzku, czyz nie? Po czasie wyskaują tam krostki.  Sporóbujcie złapać się w ciągu dnia, w momenciu w którym podpieracie się dłonią: za policzek, brodę czy też przecieracie czoło.

RADA: unikać podpierania się dłonią w czasie dnia

3. Pościel- Jeżeli długo nie zmieniacie poszewek w poduszkach, rozwijaja sie tam roztocza i bakterie, które żywią sie martwym naskórkiem, mogę wywoływać stany zapalne.

RADA: zmień pościel! :)
7

Co zrobić aby pozbyć się krostek?

- Peeling kawitacyjny, niekiedy oczyszczanie twarzy, oczywiście z magiczną maską algową, która ma same plusy.

 O masce algowej później :)

Zawsze skłonna do pomocy,
WASZA JOKA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz