piątek, 18 listopada 2016

Kobiety- diamenty, szmaragdy, brylanty.

!!! Zapraszam wszystkie kobietki na spotkanie Kobiety- diamenty, szmaragdy, brylanty. Głównym organizatorem spotkania jest Pani Justyna, właścicielka Mariee SPA :)

Kiedy: 2 grudnia godzina 17:00
Gdzie: Kate& Leopold Restauracja, Ul. Marjańskiego 3 lok. U2 Białystok
Wiele ciekawych osób w 1 miejscu! 
Zabierz ze sobą mamę, siostrę, przyjaciółkę :) :) :)Zamiast do kina na kolejny nudnawy film, wybierz się na spotkanie z diamentami.


Nasze CUDOWNE DIAMENTY to Danuta Kaszyńska, Renata Wrona, Ania Gurynowicz.

Każda z nich jest inna. Każda z nich jest wyjątkowa. Każda fascynuje swym urokiem, wiedzą, doświadczeniem, a przede wszystkim 100% kobiecością.

Danuta Kaszyńska
Założycielka Podlaskiego Stowarzyszenia Właścicielek Firm Klub Kobiet Biznesu . Współorganizuje Podlaskie Kongresy Kobiet po to, by kobiety mogły się spotkać, wymieniać doświadczeniami, rozmawiać o ważnych dla nich sprawach, również o tym jak godzić życie zawodowe i rodzinne.
http://kaszynska.pl/


Renata Wrona,
Akredytowany Life & Business Coach ICF; Trenerka rozwoju osobistego i biznesu;PR managerka, właścicielka agencji PRPRIME IMAGE, Autorka książki/poradnika z zakresu sukcesu, rozwoju i relacji w życiu kobiety: „Szczęśliwa kobieta – rozwój, kariera, miłość”.
Ekspertka w dziedzinie kreowania marki osobistej, savoir-vivre, komunikacji interpersonalnej, Public Relations, wystąpień publicznych i etyki w biznesie. Zajmuje się kreowaniem wizerunku firm, produktów oraz osób indywidualnych. Nadzoruje oraz prowadzi komunikację firm z mediami oraz działania wizerunkowe.
Prowadzi szkolenia z doskonalenia kompetencji osobistych, interpersonalnych i menedżerskich, pomagając uczestnikom w osiąganiu najlepszej wersji siebie samego. Jej pasją są zagadnienia z obszaru rozwoju osobistego, wpływu przekonań na skuteczność w osiąganiu celów, poprawy jakości życia. Dzięki jej sesjom klienci osiągają spełnienie w życiu zawodowym i szczęście w życiu osobistym. Stosuje pracę z obrazem wykorzystując metodę Points of You.
www.renatawrona.pl ; www.facebook.com/CoachRenataWrona


Ania Gurynowicz
założycielka i prezesem EndoPositive International™, międzynarodowej organizacji zajmującej się w szczególności edukacją zdrowotną, w której kładzie nacisk na połączenie ciała i umysłu. Jest autorką książki „Samotna w tłumie. Endometrioza, jak z nią żyć”, przetłumaczoną i wydaną w kilku językach: polskim, angielskim, rosyjskim, francuskim i hiszpańskim.
W swojej 5-letniej praktyce w USA współpracowała z pacjentami z USA, Australii, Nowej Zelandii, Hiszpanii, Nigerii, Kenii, Polski, Rosji i Ameryki Latynoskiej. Pomaga kobietom odkryć właściwą dla siebie drogę do zdrowia fizycznego i umysłowego. Uczy zaufania do siebie, autonomii osobistej i zdrowego życia. Jej dewizą życiową jest: “Jeżeli jesteś chory, to jedyne czego chcesz, to zdrowie. Ale jeżeli jesteś zdrowy, to chcesz wszystkiego.”
Anna Gurynowicz jest magistrem Pedagogiki Kulturoznawczej i Psychologii, współtwórcą firmy wydawniczej Beyond Publishing. Obecnie studiuje w prestiżowym Institute Of Integrative Nutrition w Nowym Jorku, gdzie wykładają takie światowe osobistości, jak: Dr Oz, Deepak Chopra i Dr Mercola. https://www.facebook.com/EndoPositiveInternational/

Program jest orientacyjny i może uledz zmianie.

1. "Szmaragdy i brylanty na co dzień"
2. "Droga do szczęścia"
3. "Diamenty Podlasia"
4. "Samotna w tłumie. Endometrioza - Jak z nią żyć?"

Ponadto atrkacyjne niespodzianki.

Zapraszam na Stoisko Mobilnego Salonu Kosmetycznego JOKA, gdzie czekają na Was liczne atrakcje:
- ulotki zniżkowe na wybrane zabiegi,
- pokazy zdobienia paznokci na ochotnikach,
- możliwość kupna akcesoriów do paznokci,
- na każdego uczestnika spotkania czeka upominek, w postaci paczki kosmetyków polskiej firmy Silcare, zupełnie GRATIS! <3

JOKA :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz