poniedziałek, 10 kwietnia 2017

Relacja z eventu

Chwila dla Ciebie to kolejne spotkanie ramach Events Wellness Club, gdzie w super atmosferze gadaliśmy sobie szczerze o tym i o tamtym :)
Miało to miejsce 2.04.2017 r. w restauracji "Świat Pokus"


W tym roku na tapecie była "twarz". Co w sobie kryje i o jakich symptomach chorobowych świadczą zmiany na twarzy - mówiła Justyna Tymcio. Dowiedzieć się można było np. o tym, że tłuste i spocone czoło, to oznaka dużej ilości kamieni żółciowych. Justyna zdradziła także sekrety na to, by twarz była zazwyczaj promienna. To wszytko w oparciu o fascynującą biochemię i medycynę komórkową. Złe chochliki sprawiły, że z komputerowej analizy skóry Analizer Nati nie mogliśmy skorzystać. Chętnych na sprawdzenie stanu, struktury, nawilżenia, natłuszczenia, złuszczenia - wysyłamy na sesję do Mariee SPA.

Łzy od psot chochlików otarło nam pychotne, rozpływające się w ustach ciasto z fasoli z olejkiem miętowym.

Drugi punkt spotkania to "wielkie wyjście". Tutaj expertka od makijażu Justyna Miazga zaprezentowała na uroczej Sylwii jak wykonać makijaż by nie pociekł, a zachwycał aż do świtu. Efekty możecie podziwiać na zdjęciach.

Mawiają, że wizytówką kobiety są jej dłonie. O dłoniach wie dużo Joanna Karpuk. Powiedziała nam w jaki sposób o nie zadbać. Każda z nas dostała "recepty na aksamitne ręce". Joanna Karpuk pokazała także nowe trendy w zdobieniach paznokci. Największą sensację wzbudził "efekt syrenki" oraz "tygrysie oko".

W przerwie wzmacnialiśmy się dzięki kuchni "Świata Pokus". Była także pora na wymianę kontaktów i doświadczeń. Wszytko z łyczkiem tradycyjnego już winka na dobry humor i zdrowy sen :)

Miły akcent spotkania stanowiła loteria upominkowa. Najwytrwalsi otrzymali bardzo atrakcyjne prezenty :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz