środa, 4 czerwca 2014

Nowość!! Semi permanentna maskara !NOWOŚĆ - Semi-permanentne malowanie rzęs

Semi-Permanentna Maskara jest idealna dla każdej kobiety, która używa tuszu, ale jest zmęczona codzienną aplikacją, rozmazywaniem i demakijażem.

S-P Maskara zapewnia odporne na wodę, pięknie wytuszowane, rozdzielone, pogrubione i wydłużone rzęsy.

Semi-permanentna Mascara jest produktem bezpiecznym i przyjaznym dla oka. Nie wywołuje podrażnień.

Zabieg polega na dokładnym, kilkukrotnym pokryciu rzęs specjalnym preparatem w celu przyciemnienia, pogrubienia i wydłużenia rzęs. Preparat stosowany jest profesjonalnie i nie może być zakupiony do użytku domowego.
Uzyskany efekt jest podobny do tradycyjnego tuszu, ale utrzymuje się 2-3 tygodnie. Semi–permanentna Mascara nie rozmazuje się, nie kruszy, jest w 100% wodoodporna.

Zabieg trwa około 30-40 minut. Można uzyskać efekt naturalnego wyglądu lub bardziej podkreślić rzęsy.

Po zabiegu rzęsy ostatecznie wysychają po dwóch godzinach. Należy zatem uważać, by ich przez ten czas nie zmoczyć, nie potrzeć oka, nie spocić się.


Do zabiegu dodaję szczoteczkę do rozczesywania rzęs oraz instrukcję pielęgnacji.

1 komentarz:

  1. wczoraj wykonałam zabieg Semi-permanentne malowanie rzęs, niestety moja kosmetyczka jak się okazało robiła to drugi raz... efekt jest taki że mam posklejane rzęsy.... dostałam od niej również szczoteczkę do rozczesywania ale co z tego jak one są sklejone jak kropelką nie da rady ich rozczesać ... co mam robić ???? czy jest jakiś sposób aby je jeszcze rozczesać???? bardzo proszę o pomoc ...

    OdpowiedzUsuń