piątek, 6 listopada 2015

Bon prezentowy

     Nie masz pomysłu na prezent?

Chcesz okazać sympatii, uznanie, szacunek czy miłość bliskiej Ci osobie? Chcesz, aby poczuła się wyjątkowo? Podaruj jej prezent w postaci vouchera na zabiegi do wykorzystania w Mobilnym Salonie Kosmetycznym JOKA

Jeśli wykupisz BON PREZENTOWY, otrzymasz bon rabatowy, dzięki któremu w czasie kolejnej wizyty uzyskasz rabat 15% na zabiegi :) (promocje nie łączą się z rabatem na karcie stałego kleinta)

Bony mają postać imiennego zaproszenia na wybrane zabiegi. W ofercie znajdują się bony prezentowe kwotowe, bądź na określony zabieg.


Regulamin sprzedaży i realizacji Bonu preznetowego/zaproszenia.
1. Sprzedawcą jest Joanna Karpuk, prowadząca dzialałność gospodarczą pod nazwą Mobilny Salon Kosmetyczny JOKA, NIP 5423166897.
2. Kupującym jest osoba, która nabywa Bon prezentowy dla siebie bądź innej osoby.
3. Do realizacji bonu uprawniona jest osoba, której imie i nazwisko jest wpisane w treści bonu.
4. Bon umożliwia wykonanie wymienionej w jego tresci usług lub pakietu usług.
5. Bon prezentowy stanowi zaproszenie imienne i może być wykorzystany jedynie przez jedną osobę, której imię i nazwisko jest zawarte w jego treści.
6. Bon nie podlega wymianie na gotówkę.
7. Jeżeli wartość wykonanej przy realizacji Bonu prezentowego usługi lub usług jest mniejsza niż kwota określona w bonie , klientowi nie przysługuje prawo otrzymania różnicy w postaci ekwiwalentu pieniężnego. Różnica ta zapisywana jest na odwrocie bonu, co umożliwia wykorzytanie tej kwoty w terminie 30 dni na inne zabiegi.
8. Jeżeli wartość wykonanej przy realizacji Bonu prezentowego usługi lub usług jest większa niż kwota określona w bonie , klient zobowiązany jest dopłacić róznicę.
9. Termin ważności BONU- 60dni od daty zakupu.
10. Bon nie łaczy się z innymi promocjami, przecenami, kartami lojalnościowymi.
11. Po wydaniu Bonu, wyłączną odpowiedzialność za jego utratę ponosi Kupujący, nie ma możliwości wyrobienia duplikatu.
12.Jeżeli osoba, na którą Bon został wykupiony nie zgłosi się na odbiór usług w przeciągu 60dni, Bon staje się nieważny.
13.Dane udostępnione Sprzedającemu przez Klienta w celu wykonania zabiegów będą przetwarzane przez Mobilny Salon Kosmetyczny JOKA, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, a w szczególności z zachowaniem przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.) i aktów wykonawczych do tej ustawy.


14. Zakupienie lub przystąpienie do skorzystania z Bonu prezentowego jest jednoznaczne z zaakceptowaniem niniejszego Regulaminu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz